Наша «Графська пивоварня» існує з 2014 року. За цей час ми винайшли найсмачніші рецепти пива. Графське пиво – це пиво виключно верхнього бродіння (це перший і найдревніший спосіб). Наше пиво ми варимо лише з німецького хмелю, солоду та бельгійських дріжджів. Воно не фільтроване і не пастеризоване.
         «Графське Біле»
Світле легке пиво золотистого кольору. Створене з двох видів солоду та двох сортів хмілю. Об’ємна частки спирту 3,4 %. Має приємний аромат, залишає пряний післясмак.
         «Графське Золоте»
Пиво золоте, нефільтроване. Створене з одного базового та трьох сортів обсмаженого солоду та двох сортів хмілю. Має насичений колір. Залишає легкий післясмак карамелі та солоду. Алкоголь 3,4 %.
         «Графське від пивовара»
Унікальне пиво! Це власний рецепт нашого пивовара Михайла. Кількість солоду та ступінь його обсмаження завжди різні, тому кожна партія пива завжди відрізняється від попередньої і ніколи не повторюється. Об’ємна частка спирту 3 %
         «Графське Темне»
Має насичений темний колір. Виготовляється з одного базового і аж шести обсмажених сортів солоду і двох сортів хмілю . Має неповторний приємний смак, що нагадує ячмінну каву. Об’ємна частка спирту 3%.

«Графське» крафтове пиво