Наша головна мета – відродити та зберегти смак натуральних закарпатських продуктів, а в деяких випадках додати нового, цікавого смаку! Кожен порядний ґазда знає, як готувати смачне м’ясо, а наш гентеш Леонід у цьому найкращий. Багаторічний досвід та лише натуральні складові роблять наші м’ясні продукти унікальними. М’ясна продукція від Порядного Ґазди ідеально підійде до застілля.

У нас можна придбати наступні види м’ясної продукції:

          Шовдарь копчений (сушений)
Справжній фетиш закарпатців. Це вуджений і добре висушений свинячий окіст, з тонким салом і добре обсмаленою шкіркою. Виробляється виключно із екологічно чистої свинини з нашої ферми.
          Шовдарь копчений (подається до столу вареним)
Той самий вуджений свинячий окіст із того самого чисто екологічного м’яса з нашої ферми. Тільки він не витримується півроку, а відварюється понад 4 години. В цьому випадку шовдарь стає м’якеньким, ніжним і просто тане в роті.
          Пікниця
Це традиційна закарпатська домашня ковбаса із екологічно чистої свинини з нашої ферми. Добре присмачена спеціями, особливо часником і паприкою, підкопчена.
          Гурка
Гурка домашня (традиційна закарпатська та угорська страва) — різновид кров’янки з рисом. 100 % натуральний продукт.
          Купати
Це пікниця в мініатюрі. Традиційні ковбаски із екологічно чистої свинини з нашої ферми. Добре присмачена спеціями, особливо часником і паприкою, підкопчена.
          Масть з пікницею
Це пікниця залита смальцем та вистояна півроку. Такий смалець намащений на хліб невід’ємна частина будь-якого закарпатського обіднього столу.

Виробництво м'ясних продуктів

Виробництво гурки та пікниці

Презентація шовдаря

Закарпатські купати